Аймгийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал Аймгийн Засаг даргын Тамгын газар Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтэс Хууль, эрх зүйн хэлтэс Нийгмийн бодлогын хэлтэс Санхүү, төрийн сангийн хэлтэс Хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт, хөрөнгө оруулалтын хэлтэс Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний хэлтэс Цэргийн штаб Хэвлэл, мэдээллийн алба Хотын захирагчийн алба Баян-Өндөр сумын ИТХ Архивын тасаг Жаргалант сумын ИТХ Төрийн аудитын газар Орхон аймаг дахь Сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүх Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар Мэргэжлийн сургалт, үйлдвэрлэлийн төв Эрдэнэт Булганы цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК Бүсийн оношлогоо эмчилгээний төв Хот тохижуулах газар Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын хөгжлийн газар Авто тээврийн төв Байгаль орчин, аялал жуулчлалын газар Биеийн тамир, спортын газар Боловсрол, шинжлэх ухааны газар Газрын харилцаа барилга хот байгуулалтын газар Мэргэжлийн хяналтын газар Нийгмийн даатгалын хэлтэс Онцгой байдлын газар Орон нутгийн Өмчийн газар Орхон аймаг дахь Гаалийн газар Санхүүгийн хяналт, дотоод аудитын алба Стандарт, хэмжил зүйн хэлтэс Статистикийн хэлтэс Татварын хэлтэс Улсын бүртгэлийн хэлтэс Ус, цаг уур, орчны шинжилгээний төв Хүнс, хөдөө аж ахуйн газар Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар Цагдаагийн газар Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар-437 дугаар нээлттэй хорих анги Шүүхийн шинжилгээний алба Эрүүл мэндийн газар Мал эмнэлгийн газар Баян-Өндөр сумын ЗДТГ Жаргалант сумын ЗДТГ Орхон аймгийн Иргэний хэргийн давж заалдах шатны шүүх Орхон аймгийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх Цэцэрлэгжүүлэлт ногоон байгууламжийн газар Номын төв Орхон аймаг дахь Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх Орхон аймаг дахь Сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх Хот байгуулалт, барилга захиалагчийн алба ОНӨААТҮГ Хүүхэд залуучуудын театр Эрдэнэтийн ДЦС ТӨХК Музей Эрдэнэт цэцэрлэгт хүрээлэн ашиглалтын өмнөх захиргаа Эрдэнэт шинжлэх ухаан, технологийн парк

Бүсийн оношлогоо эмчилгээний төв

Хаяг Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Зэст, Хангайн гудамж Бүсийн оношилгоо эмчилгээний төв
Утас 7700-0040
Факс
Веб https://orkhonboet.moh.gov.mn/
И-мэйл info@orkhonboet.moh.gov.mn
   
Цагийн хуваарь
Гараг Үдээс өмнө Үдээс хойно
Даваа 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Мягмар 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Лхагва 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Пүрэв 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
Баасан 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00
БямбаАмарна
НямАмарна

Хоёр болон төрөлжсөн мэргэжлийн тусламж үйлчилгээг аймгийн болон харъяаллын бүс нутгийн хүн амд үзүүлж байна.

Дэвшилтэт технологи нэвтрүүлсэн оношлогоо эмчилгээ, сувилахуйн цогц төв болох

Ажлын таатай нөхцөл, дэмжлэгт удирдлага, чадварлаг боловсон хүчний багаар сэтгэлд нийцсэн тусламж үзүүлнэ.

Ажилтан, албан хаагчид

Овог, нэр Албан тушаал Ажлын утас Өрөөний №
1 Ц.Наран-Эрдэнэ Захирал 70359661 Захиргаа аж ахуйн та
2 М.Алтанбек Эмчилгээ эрхэлсэн дэд захирал ЗАА тасаг
3 Г.Баттогтох Үйл ажиллагаа эрхэлсэн дэд захирал ЗАА тасаг
4 Э.Баасанжаргал Санхүү бүртгэлийн алба 70350009 ЗАА тасаг
5 С.Энхмаа Чанарын албаны дарга ЗАА тасаг
6 М.Бурмаа Статистик мэдээллийн албаны дарга ЗАА тасаг
7 Б.Эрдэнэцэцэг Сувилахуйн албаны дарга ЗАА тасаг
8 Б.Цэндбаяр Тархвар судлагч Захиргаа аж ахуйн та
9 Ө.Наранзаяа Сургалт, эрдэм шинжилгээ, гадаад харилцаа хариуцсан ажилтан Захиргаа аж ахуйн та
10 Ч.Эрдэнэчимэг Дотоод хяналтын ажилтан ЗАА тасаг
11 Б.Батсүх Хагалгааны тасгийн эрхлхэгч Хагалгааны нэгдсэн т
12 Б.Эрдэнэбулган Төрөх тасгийн эрхлэгч Төрөх тасаг
13 Ц.Оюунчимэг Мэс заслын тасгийн эрхлэгч Мэс заслын тасаг
14 Х.Түвшин Дотрын тасгийн эрхлэгч Доторын тасаг
15 Г.Эрдэнэтуяа Амбулаторийн эрхлэгч Амбулаторийн тасаг
16 Д.Даваасүрэн Мэдрэлийн тасгийн эрхлэгч Мэдрэлийн тасаг
17 Ц.Саранцэцэг Халдвартын тасгийн эрхлэгч Халдвартын тасаг
18 Н.Сандуй Гэмтлийн тасгын эрхлэгч Гэмтлийн тасаг
19 Л.Баяржаргал Лабораторийн тасгийн эрхлэгч Үйл оношийн тасаг
20 Г.Болд Сэргээн засах эмчилгээний тасгийн эрхлэгч СЗЭ тасаг
21 М.Уртнасан Хүүхдийн тасгийн эрхлэгч Хүүхдийн тасаг
22 Х.Нандинцэцэг Эмгэг судлалын тасгийн эрхлэгч Эмгэг судлалын тасаг
23 Т.Хүдэрчулуун Инженер техникийн тасгийн Эрхлэгч ИТТ тасаг
24 Л.Бүдсүрэн Сэтгэцийн тасгийн эрхлэгч Сэтгэцийн тасаг
25 Н.Амаржаргал Эм зүйн тасгийн эрхлэгч Эм зүйн тасаг
26 Н.Анхзаяа Дүрс оношилгооны тасгийн эрхлэгч Дүрс онош тасаг
27 Т.Батдулам Цахим бүртгэгч Цаг товлолт
28 Г.Оюун-Эрдэнэ Ахлах цахим бүртгэгч 89030770 Цаг тогвлолт
29 Д.Мөнхцэцэг Цахим бүртгэгч 89030770 Цаг товлолт
30 А.Төрмөнх Сүлжээний инженер Захиргаа аж ахуйн та
31 Б.Нямхүү Сүлжээний инженер ЗАА тасаг